«Ніхто не забутий – ніщо не забуте»

«Ніхто не забутий – ніщо не забуте»

       Під такою назвою були проведені заходи, присвячені Дню Перемоги в селах Кашперо-Миколаївської сільської ради. Готувалися до цього свята усі:  організатори,  учасники,  учні, жителі сіл. В усіх селах була проведена відповідна підготовка до свята: побілені дерева, скошена трава, прибрано сміття.   Пагорб Слави  набув нового вигляду в зв»язку з проведеною частковою реконструкцією та ремонтом.

        Відзначення 73 річниці Дня Перемоги розпочалося 8 травня. В  День пам»яті та примирення сільський голова Ніколаєнко Л.М. та  фахівець із соціальної роботи Шевченко Л.А.  відвідали  учасників  війни, дітей війни, привітали їх  з цим незабутнім святом та вручили кожному продуктові набори.

      9 травня о 9 годині ранку розпочався  урочистий мітинг біля Пагорба Слави. Тут зібралися усі небайдужі  жителі сільської ради ,  учасники війни,діти війни.  Сільський голова Л.М. Ніколаєнко привітала усіх присутніх зі святом Перемоги, при цьому наголосивши, що День Перемоги є символом героїчного минулого наших прадідів і дідів, батьків . Висловила подяку полеглим і живим за сьогоднішній мир на українській землі. Вона подякувала землякам, які захищали та захищають мир в Україні сьогодні.

          Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих  у війні. Учням Кашперо-Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст.. було надано  право покласти вінки та квіти до Братської могили та Вічного вогню. Молоде покоління звернулося до ветеранів війни,учасників війни та дітей війни зі словами  вдячності за здобутий  великою ціною мир .

        Після урочистого  мітингу розпочався святковий концерт в Будинку культури. Зі словами привітань до всіх присутніх звернулися: депутат районної ради Шевченко Ю.В., сільський голова Ніколаєнко Л.М., директор  школи Драй Т.М.  Протягом концерту звучали фронтові пісні та пісні Перемоги у виконанні Шевченка Ю.В., Чорної Т.Л., Калачової Л.А., КалачовоЇ В.М., Радзівіло Л.М.,Усик О.Л., Ковальської Л.О., Письменної В.М., Бандури Аліни і Анастасії, вокальної групи «Калинонька». Читали чудові вірші Бандура Андрій та Бандура Юлія.

      В цей день також пройшов святковий концерт в сільському клубі  села Новопетрівка, підготовлений  учнями школи та аматорами сцени.

     Населення сільської ради щиро вдячні сільському голові Ніколаєнко Л.М., депутатам сільської ради, колективу  та учням К-Миколаївської  ЗОШ І-ІІІ ст.., працівникам культури , які організували та провели цей захід. Проведення таких заходів, нічим не замінять хвилини щирого спілкування людей різних поколінь та загальнолюдської вдячності тим, хто відстояв життя і мир на землі.

                                                               

                                                                            Фахівець із соціальної роботи Шевченко Л.А.

75 - річниця визволення Миколаївської області від німецько-фашистських загарбників

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *